Szanowny Inwestorze

Chyba każdy, kto choć raz odwiedził Zakopane i ujrzał chałupę góralską lub willę witkiewiczowską zapragnął mieć kiedyś dom w takim stylu. My je projektujemy i realizujemy od lat.

Z naszego dorobku wybraliśmy kilkanaście cieszących się największym zainteresowaniem drewnianych budynków w stylu podhalańskim, aby zaprezentować je w pierwszej kolejności. Ich projekty są gotowe i czekają na Ciebie.
Możemy także na Twoje życzenie dokonać ich modyfikacji lub opracować projekt indywidualny.

Wiadomo, że budowa domu nie jest sprawą prostą, a budowa domu z płazów nie jest typowym przedsięwzięciem,
dlatego w odróżnieniu od innych tego typu katalogów, oferujemy Ci nie tylko gotowy projekt, ale również i pomoc w realizacji inwestycji.

Gwarancją jej sprawnego przeprowadzenia jest właściwy dobór fachowców, znających się na tego rodzaju budownictwie, a tych jest naprawdę niewielu.
Dlatego przedstawiamy Ci i oddajemy do dyspozycji zespół współpracujących z nami, sprawdzonych i doświadczonych wykonawców, którzy "budarką" z płazów zajmują się od dziecka.
Przy okazji chcemy odsłonić przed Tobą tajniki unikalnej, tradycyjnej pod Giewontem sztuki budowania z płazów oraz przykłady zastosowania współczesnych technologii.

Zapraszamy na dalsze strony.

Andrzej Orłowski
Maciej Krawczyński